KONST / Litografier / Färglitografi 8527643
nr 852 7643
Färglitografi
Ingemar Nygren, komposition, 242/260, signerad, motivets mått: 46x60
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 18:39:43
12/10 16:01:13